MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Výběrové řízení

Jak se přihlásit?

Aktuálně otevřené pozice v naší společnosti včetně popisu pracovní náplně a požadavků na kandidáta naleznete v sekci Volné pozice.

Vaši reakci na konkrétní pozici nám můžete zaslat prostřednictvím e-mailové adresy [javascript protected email]. Do předmětu zprávy prosím napište název pozice, který je uveden v inzerátu, usnadníte a zrychlíte tím vzájemnou komunikaci při výběrovém řízení.

Váš e-mail by měl obsahovat údaje o vaší profesní historii a předpokladech pro výkon příslušné pozice, stejně tak jako aktuální kontaktní informace včetně telefonu, e-mailu a adresy.

Součástí e-mailu by měl být i váš strukturovaný životopis. U některých pozic může být vyžadován i motivační dopis, tento požadavek je vždy součástí inzerátu.

Jaké materiály od vás budeme potřebovat a co by měly obsahovat?

  • Profesní životopis (CV) by měl obsahovat údaje o vaší dosavadní pracovní/studijní historii včetně časových údajů, názvů zaměstnavatelů/škol a údaje o pracovním zařazení (pozicích, které jste zastávali). U praxe z posledních pěti let by neměl chybět i podrobnější popis pracovních/studijních činností a vašich výsledků.
  • U některých pozic od vás můžeme vyžadovat i motivační dopis. V motivačním dopise vám doporučujeme vyjádřit zejména důvody vašeho zájmu o konkrétní pozici a dále důvody, proč chcete spolupracovat právě s naší společností.

Zaslané materiály by měly obsahovat informace o souladu vašeho profilu s požadavky kladenými na danou pozici, např. o jazykové vybavenosti apod. Dokumenty by měly být přehledné a strukturované. Délka životopisu by neměla přesáhnout dvě strany A4, obvykle stačí strana jediná.

Jak budeme postupovat při výběru?

Jelikož je zájem o zaměstnání v naší společnosti veliký a u většiny výběrových řízení není bohužel v našich organizačních silách sejít se se všemi uchazeči, provádíme první předvýběr na základě zaslaných materiálů. Proto vás prosíme o věnování pozornosti jejich formě i obsahu. V některých případech vás můžeme požádat o doplňující informace k životopisu prostřednictvím krátkého telefonátu.

Z takto předvybraných kandidátů vybíráme ty nejvhodnější, s nimiž se osobně setkáme. Výběrové řízení v naší společnosti je obvykle dvoukolové. V závislosti na charakteru pozice využíváme různé formy výběru zaměstnanců, jako jsou například osobní pohovory, modelové situace, psychodiagnostické nebo odborné testy, případové studie nebo Assessment Centre.

Při rozhodování vždy srovnáváme kvality konkrétního uchazeče s požadavky na konkrétní pozici. Výsledek výběrového řízení tedy není výrokem o jeho obecných kvalitách, pouze o našem posouzení jeho vhodnosti pro danou pozici v konkrétním čase a srovnání s ostatními uchazeči.

Kdy dostanete zprávu o výsledku výběrového řízení?

V průběhu 2-3 týdnů obvykle shromažďujeme životopisy a předvybíráme kandidáty, se kterými se osobně sejdeme. Během druhého a třetího týdne probíhají také první osobní setkání. Celková délka výběrového řízení se obvykle pohybuje okolo jednoho měsíce. Pokud se výběrové řízení prodlouží například z organizačních důvodů, snažíme se o této skutečnosti kandidáty včas informovat.

Pokud se k vám nedostane zpráva o průběhu či výsledku výběrového řízení do jednoho měsíce, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese: [javascript protected email] - můžeme mít např. chybné kontaktní údaje nebo může selhat e-mail.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím