MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Současnost

Pivovary Staropramen s. r. o. jsou druhým největším producentem piva v České republice. Svým spotřebitelům nabízejí jedno z nejširších portfolií pivních značek. Společnost je také významným českým exportérem piva, nejoblíbenější značku z portfolia - Staropramen - mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa. Společnost provozuje dva pivovary - smíchovský Staropramen a ostravský Ostravar. Ve svém oboru patří k lídrům v oblasti inovací a novinek.

V červnu 2019 oznámila společnost Pivovary Staropramen akvizici většinového podílu akcií (89 %) v regionálním Pivovaru Pardubice. Důvodem tohoto kroku je pokračující zájem spotřebitelů o regionální značky piv a s tím rostoucí význam těchto pivovarů. Ke smíchovskému Staropramenu a regionálnímu severomoravskému Ostravaru tak nově patří východočeský Pardubický pivovar, jehož prodeje chce nový majitel rozšířit nejen do celého Česka, ale také posílit prodeje za hranicemi republiky. Aby si pivovar zachoval co nejvíce svůj charakter, nebude začleněn do pivovarské skupiny, ale zůstane samostatným právním subjektem se svým vlastním vedením, stávajícími zaměstnanci a hospodařením.

Pivovary Staropramen jsou součástí koncernu Molson Coors. 

Molson Coors patří mezi největší pivovarnické společnosti světa. Svou podnikatelskou činnost  vyvíjí v Kanadě, USA, střední Evropě, Velké Británii a na dalších exportních trzích. Společnost disponuje pestrým portfoliem vlastních i partnerských značek včetně “vlajkových lodí” Coors Light, Molson Canadian, Staropramen a Carling. http://www.molsoncoors.com/

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím