MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Ostravar

Ostravar je pivo typické pro město Ostravu a okolní region. Jeho tradice výroby sahá až do roku 1897, kdy byl v Ostravě založen Český akciový pivovar v Moravské Ostravě. První várka piva v něm byla uvařena o rok později. Od té doby se v Ostravaru vaří pivo s fortelem typickým pro tento kraj - z nejkvalitnějších surovin, podle střežených receptur, tradičních postupů a se zkušeností několika generací sládků. Výsledkem je pivo výjimečných kvalit a chuti, oceněné řadou významných ocenění.

kontakty-pivo.png

Ostravar Original

Ostravar Original je světlé pivo vyráběné tradiční technologií spodního kvašení. Je pro něj charakteristická osvěžující chuť se silnějším řízem a středně hořkým dozníváním.

Ostravar Premium

Ostravar Premium je světlý ležák vyráběný tradiční technologií spodního kvašení. Vyznačuje se silnějším řízem, plnou chutí se středně hořkým dozníváním a bohatou pěnou.

Ostravar Nefiltr

Ostravar Nefiltr je nefiltrovaný ležák, který si vynecháním filtrace ponechal přirozený obsah kvasnic, které mu dodávají lehkou kvasničnou vůni, bohatší chuť a přirozeně zakalený vzhled.

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím