MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Zpráva o trvale udržitelném rozvoji za rok 2017

Zpráva o trvale udržitelném rozvoji za rok 2017 ke stažení zde.

Download the Sustainability Report 2017 in English here.

Úvodní slovo ředitelky právního oddělení a firemních záležitostí

foto2018_reditelka_pravniho_odd_a_firemnich_zalezitosti.jpgPivovar Staropramen je neodmyslitelně spjat se Smíchovem již dlouhých 149 let. Jsme součástí historie a navazujeme na umění a odkaz dlouhé řady pivovarníků, kteří se nebáli bojovat za dobrou věc a proslavit české pivo nejen u nás, ale po celém světě. Také příběh pivovaru Ostravar se začal psát před řadou let. Letos tomu bude již 120 let, co tento pivovar stojí v srdci regionu, v samém centru Ostravy. I zde se můžeme opřít o řemeslné dědictví lidí, kteří pivu vdechli život a dokázali, že pivovarnictví je poctivý obor, který přináší lidem radost a pomáhá je spojovat.  

Navázat na takový odkaz a dostát očekáváním všech je pro nás velká výzva. Jako významný výrobce, zaměstnavatel a obchodní partner se zajímáme o komunity, v nichž působíme a snažíme se zlepšovat prostředí kolem nás. Jsme si vědomi stopy, kterou za sebou jako výrobní společnost zanecháváme. Proto se snažíme veškerý dopad snižovat a nastavujeme si ambiciózní cíle, které vedou k ochraně životního prostředí a zodpovědnému nakládání s přírodními zdroji. 

V loňském roce jsme do rozvoje komunit investovali 1.959.601 Kč. Ve spolupráci s městskými částmi a našimi dlouholetými partnery z neziskového sektoru se zapojujeme do dialogu, organizujeme nebo se podílíme na aktivitách, které vedou k následnému zlepšení stavu věcí, a jako dobrý soused se snažíme pomáhat potřebným. To vše bychom nemohli dokázat bez našich zaměstnanců, kteří jsou hybnou silou a skutečnými ambasadory našich projektů. Jejich zapojení a nápady, s kterými přicházejí, pomáhají rozvíjet naše vztahy s dlouholetými partnery v neziskových organizacích a posouvat nás dál.  

Důkazem, že naše dlouholetá činnost v oblasti trvalé udržitelnosti má smysl, jsou nejen výsledky, které máme možnost vidět kolem nás, ale rovněž i ocenění, která jsme získali v roce 2017 v rámci 14. ročníku udílení nezávislých cen TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA 2017 platformy Byznys pro společnost.  

Věřím, že i nadále budeme přinášet potěšení milovníkům piva a pokračovat tak v odkazu pivovarníků před námi. 


Pomáhat nás baví!

Edita Šilhánová
Ředitelka právního oddělení a firemních záležitostí 
Pivovary Staropramen s.r.o. 

 

Archivní zprávy z roku 20112012,  201320142015 a 2016.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím