MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Pomáhat nás baví

Společnost Pivovary Staropramen působí na českém trhu již 145 let a jako úspěšný potravinářský výrobce cítí zodpovědnost a závazek vůči svému okolí. Proto vznikl koncept naší společenské odpovědnosti, který stojí na čtyřech základních pilířích: životní prostředí, zodpovědný výrobce, vztahy s komunitami a zodpovědný zaměstnavatel.

Pro naše okolí chceme být především „dobrým sousedem“. Proto spolupracujeme s vedoucími orgány v místech naší výroby, jimiž jsou městské části Prahy 5, Moravská Ostrava a Přívoz. Snažíme se také o dlouhodobou pomoc místním neziskovým organizacím. Mezi ně patří například Centrum pro výcvik asistenčních psů Helppes, Domov Sue Ryder nebo Dětský rehabilitační stacionář v Ostravě.

Jednou z našich nejvýraznějších aktivit v oblasti CSR je projekt „Sbírej víčka, postavíme…“. Od roku 2011, kdy projekt startoval jako aktivita spíše interního charakteru, se nám do něj podařilo zapojit kromě našich zaměstnanců také naše partnery a dodavatele a v roce 2014 jej rozšířit i na hudební festivaly, kde se představil jako Staropramen Festivaly bez zábran. V loňském roce projekt získal prestižní ocenění - stříbrný certifikát v kategorii Společensky prospěšný projekt 2015. Více zjistíte na stránkách Staropramen o společenské odpovědnosti.

V roce 2016 získaly Pivovary Staropramen ocenění v oblasti odpovědného podnikání TOP odpovědná firma 2016. V kategorii Společensky prospěšný projekt byl projekt Festivaly bez zábran oceněn zlatým certifikátem. Bronzový certifikát v kategorii Nejangažovanější zaměstnanci získal dlouholetý projekt Dny, kdy pomáháme aneb Community Days. Společnosti byl rovněž udělen bronzový certifikát TOP odpovědná velká firma.

Podívejte se na video, které vzniklo ku příležitosti 10.ročníku akce Dny, kdy pomáháme aneb Community Days:

video pomáhat nás baví

ceny_2016.jpg

Pivovary Staropramen jsou členem platformy Byznys pro společnost a v roce 2014 se staly signatáři Memoranda diverzita 2013+. Společnost se pravidelně zapojuje do projektu Řídím, piju nealko pivo, který funguje pod záštitou Českého svazu pivovarů a sladoven.

banner_220x110.jpg
certifikat.jpg
memorandum-diverzita.jpg
spp_stribro__2_.jpg
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím