MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Pomáhat nás baví

Naše pivovary Staropramen a Ostravar jsou neodmyslitelně spjaty s městy, ve kterých sídlí, již 150, resp. 120 let. Navazujeme na řemeslné dědictví lidí, kteří pivu vdechli život a dokázali, že pivovarnictví je poctivý obor, který přináší lidem radost a pomáhá je spojovat. Navázat na takový odkaz a dostát očekáváním všech je pro nás velká výzva. 

Jako významný výrobce, zaměstnavatel a obchodní partner se zajímáme o komunity, v nichž působíme a snažíme se zlepšovat prostředí kolem nás. Jsme si vědomi stopy, kterou za sebou jako výrobní společnost zanecháváme. Proto se snažíme veškerý dopad snižovat a nastavujeme si ambiciózní cíle, které vedou k ochraně životního prostředí a zodpovědnému nakládání s přírodními zdroji. 

Ve spolupráci s městskými částmi a našimi dlouholetými partnery z neziskového sektoru se zapojujeme do dialogu, organizujeme nebo se podílíme na aktivitách, které vedou k následnému zlepšení stavu věcí, a jako dobrý soused se snažíme pomáhat potřebným. 

To vše bychom nemohli dokázat bez našich zaměstnanců, kteří jsou hybnou silou a skutečnými ambasadory našich projektů. Jejich zapojení a nápady, s kterými přicházejí, pomáhají rozvíjet naše vztahy s dlouholetými partnery v neziskových organizacích a posouvat nás dál. 

Důkazem, že naše dlouholetá činnost v oblasti trvalé udržitelnosti má smysl, jsou nejen výsledky, které máme možnost vidět kolem nás, ale rovněž i ocenění, která jsme získali v posledních několika letech v rámci udílení nezávislých cen TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA platformy Byznys pro společnost.

 

 

banner_220x110.jpg
memorandum-diverzita.jpg
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím