Nový spot Staropramenu představuje extra chmelené Vánoce

V Praze dne 23. 11. 2021

Staropramen spouští 22. listopadu novou kampaň na vánoční balení Extra Chmelené 12. Role ženy Hynka Čermáka, dlouholeté tváře značky, se ujala jeho skutečná manželka Veronika Čermák Macková. Pro Staropramen jde o první kampaň ve spolupráci s novou kreativní agenturou WMC Grey.

Staropramen začal spolupráci s novou kreativní agenturou WMC Grey velkou vánoční kampaní. Nesoustředí se v ní na idylickou pohodu nadcházejících svátků, ale naopak ve 30 vteřinách televizní reklama ukazuje realitu, s níž se každý ztotožní. Kampaň, v níž se objevují piva z jedinečné řady Smíchovského výběru, je k vidění na stanicích televizní skupiny Prima, digitálních obrazovkách v nákupních centrech a v online formátech na Youtube, iPrima.cz a sociálních sítích. 

„Kampaní jsme nechtěli ukazovat klasický vánoční patos, ale naopak říct našim konzumentům, že i přes všechny hořké chvíle si všichni společně umíme Vánoce vychutnat,“ přibližuje hlavní myšlenku kampaně a spotu brand manažerka značky Staropramen Denisa Findejsová. Při natáčení televizního spotu se po delší době společně před kamerou sešli manželé Hynek a Veronika Čermákovi. „Oslovit také Veroniku od nás bylo trochu troufalé, ale vnímali jsme to jako zcela zásadní. Dodává to reklamně na realističnosti, která se z většiny předvánočních kampaní vytrácí, dodává Findejsová.

Extra chmelené Vánoce s hořkou příchutí

KV Vánoce

Hlavní roli vedle Hynka Čermáka hraje oblíbená Extra Chmelená 12. Speciální vánoční multipack připravil pivovar Staropramen po několika letech. „V mnoha českých domácnostech se pod stromečkem objevuje dárek v podobě speciálního balení netradičních piv. Tím je i naše Extra Chmelená 12, která je od letošního roku k dostání také v obchodech a těší se velké oblibě konzumentů,“ říká Findejsová s tím, že Extra Chmelená 12 patří spolu s Velvetem, Granátem a Nefiltrem Pšeničným mezi nejlepší nápady sládků smíchovského Staropramenu. „Extra Chmelená 12 je chuťově plný, středně prokvašený ležák s hustou pěnou, jehož chuť  si vychutnají opravdoví milovníci originálních a hořkých pivních receptur,“ říká o tomto pětkrát chmeleném pivu jeho autor, vrchní sládek Staropramenu Jan Špaček.

Vánoční spot je k dispozici zde: https://www.youtube.com/watch?v=ttnu8Du7kKU

Pro více informací kontaktujte

Denisa Mylbachrová | PR manažerka a tisková mluvčí | Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 84, 150 00 Praha 5│M 606 084 692 | denisa.mylbachrova@molsoncoors.com

Radim Darebník│Account Manager │Dark Side│ M 723 768 846│radim.darebnik@dark-side.cz

Vložte Váš rok narození.

Pro vstup na stránky Vám musí být alespoň 18 let.