Novým ředitelem společnosti Pivovary Staropramen pro Česko a Slovensko je Teo Ćendo

V Praze dne 14. 01. 2021

Praha, 14. ledna 2021
Pivovary Staropramen mají od ledna nové vedení. Řízení společnosti převzal Teo Ćendo, který v rámci skupiny Molson Coors Beverage Company doposud působil jako regionální ředitel v chorvatském pivovaru Zagrebačka. Na pozici ředitele v České republice a na Slovensku nahradil Zdenka Havlenu.

teo_cendo_02.jpgTeo Ćendo má bohaté zkušenosti z vedoucích a manažerských pozic nejen v pivovarnictví. V roce 1993 odstartoval kariéru v chorvatské pobočce Coca Cola, kde v průběhu téměř deseti let pracoval na různých pozicích v obchodním a marketingovém oddělení. Od roku 2004 až doposud působil v pivovaru Zagrebačka, který patří do skupiny Molson Coors Beverage Company. V průběhu 17 let působil na několika manažerských pozicích v oblasti obchodu, naposledy jako regionální ředitel pro oblast Dalmácie.

„České pivovarnictví má světové renomé a velký podíl na tom má také značka Staropramen, která je jednou z klíčových celé skupiny Molson Coors Beverage Company. Přestože současná situace není pro naše odvětví jednoduchá, jsem připraven se z pozice ředitele společnosti Pivovary Staropramen podílet na upevňování naší pozice nejen na českém, ale také slovenském trhu. Věřím, že budu mít brzy příležitost osobně zažít unikátní českou hospodskou kulturu,“ uvádí nový ředitel společnosti Pivovary Staropramen.

Dvaapadesátiletý (19. 2. 1968) Teo Ćendo pochází ze Splitu. Je ženatý a má tři děti. Mezi jeho koníčky patří cestování a sport, zejména bezmotorové létání.

Pro více informací kontaktujte
Denisa Mylbachrová | Manažerka komunikace a tisková mluvčí | Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 84, 150 00 Praha 5 | M 606 084 692 | denisa.mylbachrova@molsoncoors.com
Radim Darebník│ Junior Account Manager │Dark Side│ M 723 768 846│radim.darebnik@dark-side.cz

BYLO TI UŽ 18?

Pro vstup na stránky Vám musí být alespoň 18 let.