Online koncert Ostravar a Kryštof pro Ostravu živě tuto neděli ve 20.00

V Ostravě dne 16. 06. 2020

“Všichni po jarní koronavirové ponorce potřebujeme pozitivní impulsy a koncert Ostravar a Kryštof pro Ostravu bude příjemným vykročením do léta.“
Jan Řehůřek
vrchní sládek pivovaru Ostravar
V Ostravě dne 16. června 2020
Kapela Kryštof ve spolupráci s pivovarem Ostravar chystá na tuto neděli v Ostravě velký online koncert pod otevřeným nebem. “Účelem akce s názvem Ostravar a Kryštof pro Ostravu je vrátit lidem optimismus a úsměv na tváři. A dát si u toho dobré pivo,” říká vrchní sládek pivovaru Ostravar Jan Řehůřek.

Tento týden měl v areálu pivovaru Ostravar proběhnout 20. ročník oblíbených Slavností pivovaru Ostravar. Kvůli koronaviru byly Slavnosti přesunuty na příští rok. Ostravští pivovarníci však přesto přicházejí s dobrou zprávou. V neděli 21. června se v pivovaru odehraje živý open air koncert kapely Kryštof. Přímý přenos z koncertu s názvem Ostravar a Kryštof pro Ostravu poletí díky internetu do celého Česka.

“Původně jsme se těšili na náš festivalový koncert v rámci Slavností Ostravaru, ty se stejně jako naše divadelní turné i Kryštof Kempy přesunuly na příští rok. Ale když za námi naši ostravarští přátelé přišli s myšlenkou online koncertu pro fanoušky, tak jsme neváhali,” vysvětluje frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

“Myslím si, že všichni po jarní koronavirové ponorce potřebujeme pozitivní impulsy a koncert Ostravar a Kryštof pro Ostravu může být hezkým ostravským restartem a příjemným vykročením do léta,” říká vrchní sládek pivovaru Ostravar Jan Řehůřek.

Koncert Ostravar a Kryštof pro Ostravu bude výjimečný. Jednak to bude první živý open air koncert po dlouhé době a navíc to pro kapelu Kryštof bude jediný streamovaný koncert v tomto převážně on-line období.

“Live streamy jsme zatím dělali jen v podobě pravidelného karanténního živého vysílání s kytarou ode mě z domova, ale s celou kapelou jsme pracovali spíše na koncertních plánech, jako třeba naše optimistická vánoční O2 arena, jež se za dvě hodiny vyprodala. A nebýt Ostravaru, asi bychom se na podiu před kamerami vůbec nesešli. A čekali na léto, budou-li možné nějaké menší koncerty s limitovanou kapacitou, o kterých s klukama uvažujeme,” doplňuje Richard Krajčo.

Koncertu se přímo na místě zúčastní 500 osob. “Koncert proběhne za zpřísněných hygienických podmínek. Na koncert jsme pozvali naše fanoušky, kteří si v předprodeji zakoupili mezi prvními lístky na letošní Slavnosti. Část vstupenek jsme vyhradili pro zdravotníky a členy dalších záchranných složek, kteří stáli v první linii boje s koronavirem a odváděli neskutečnou práci”, říká Jan Vošta, manažer eventů pivovaru Ostravar.

Přímý přenos koncertu Ostravar a Kryštof pro Ostravu začíná v neděli 21. června ve 20.00. Live stream poběží zároveň na webu Ostravar.cz, facebooku a youtube  Ostravaru i kapely Kryštof.

Obecné informace
Pivovar Ostravar patří k nejstarším dobře fungujícím podnikům na území města Ostravy. Jeho filosofií je dlouhodobé zaměření se primárně na region, z nějž pochází. Na Ostravsku je doma a rozumí tomuto regionu jako málokdo. Více informací najdete na www.ostravar.cz.
Pivovar Ostravar je součástí společnosti Pivovary Staropramen s.r.o., která je druhým největším producentem piva v České republice. Svým zákazníkům nabízí jedno z nejširších portfolií pivních značek. Společnost je také významným českým exportérem piva. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve  36 zemích světa.  Více informací najdete na: www.pivovary-staropramen.cz
Pivovary Staropramen s.r.o. jsou součástí skupiny Molson Coors Brewing Company, která je třetí největší pivovarnickou společností světa. Svou podnikatelskou činnost  vyvíjí v Kanadě, USA, Střední Evropě, Velké Británii  a dalších exportních trzích. Společnost disponuje pestrým portfoliem vlastních i partnerských značek, včetně “vlajkových lodí” Coors Light, Molson Canadian, Staropramen a Carling. Více informací najdete na www.molsoncoors.com.

Pro více informací kontaktujte
Denisa Mylbachrová | Manažerka komunikace a tisková mluvčí | Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 84, Praha 5 | T 606 084 692 | denisa.mylbachrova@molsoncoors.com
Martin Procházka | agentura WALKER&LAMBERT | Keltičkova 1906/46,Ostrava T 603 480 824 |  recepce@walkerlambert.cz

BYLO TI UŽ 18?

Pro vstup na stránky Vám musí být alespoň 18 let.