O nás

Pivovary Staropramen jsou s celkovým prodejem okolo 3 milionů hektolitrů druhým největším producentem piva v České republice. Značka Staropramen navíc patří k nejznámějším a nejprodávanějším českým pivním značkám i v zahraničí. Milovníci piva si ji mohou vychutnat ve více než 35 zemích. Společnost provozuje dva pivovary - Staropramen v Praze a Ostravar v Ostravě a je lídrem v pivních inovacích.

Hodnoty a strategie

Lidé na prvním místě

Jednáme s respektem, vzájemně se doplňujeme a tvoříme tak silný a úspěšný tým.

Umíme se rozhodnout

Přicházíme s novými nápady, jednáme na rovinu, reagujeme rychle a nebojíme se měnit zaběhnuté pořádky.

Bereme věci za své

Držíme slovo a ctíme závazky, přijímáme odpovědnost za vlastní rozhodnutí a učíme se z našich chyb.

Učíme se každý den

Neustále hledáme příležitosti pro zlepšení a navzájem se podporujeme.

Slavíme společně

Jsme hrdí na naše značky i na to, co děláme, a umíme se radovat z úspěchu.

Zázemí společnosti Molson Coors Beverage Company

Od roku 2013 patří Pivovary Staropramen do kanadsko-americké skupiny Molson Coors Beverage Company, která je z pohledu objemu uvařeného piva pátou největší pivovarnickou společností na světě. Díky zázemí silné mezinárodní společnosti mohou Pivovary Staropramen šířit slávu českého piva v zahraničí, ačkoli si zachovávají silnou lokálnost a autonomii. Řídící osobou koncernu (jehož součástí je také společnost Pivovary Staropramen s.r.o. jako osoba řízená) je společnost Molson Coors Beverage Company, se sídlem 250 S Wacker Drive, Chicago, IL 60606, Spojené státy americké. Toto oznámení je zveřejněno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), ve znění pozdějších předpisů.

Zázemí společnosti Molson Coors Beverage Company

Odpovědné podnikání

Dlouhodobost a poctivost jsou základními hodnotami společnosti Pivovary Staropramen i celé pivovarnické skupiny Molson Coors. Jako významný výrobce, zaměstnavatel a obchodní partner aktivně pomáháme vytvářet kvalitní prostředí, ve kterém podnikáme i žijeme. Dáváme si ambiciózní cíle v oblasti ochrany životního prostředí i klimatu a zodpovědného nakládání s přírodními zdroji, abychom minimalizovali stopu, kterou za sebou jako výrobní společnost zanecháváme. Podporujeme zodpovědnou konzumaci a nabízíme našim spotřebitelům široké portfolio pivních i nepivních značek s nižším nebo nulovým obsahem alkoholu. Jako dobrý soused investujeme do rozvoje komunit, spolupracujeme s městskými částmi, ve kterých sídlí naše pivovary, a také s partnery z neziskového sektoru.

Více čtěte zde

BYLO TI UŽ 18?

Pro vstup na stránky Vám musí být alespoň 18 let.