Pro zákazníky

Společnost Pivovary Staropramen úzce spolupracuje s více než 4 000 zákazníků z oblasti gastronomie a pohostinství. Naše piva pokrývají plnou škálu požadavků dnešních konzumentů a jsou vhodná pro všechny typy podniků. Je pouze vaší volbou, jaké vyberete svou provozovnu, ať už půjde o restauraci, bar či typickou českou hospodu. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se chcete stát dalším z našich zákazníků, o které je výborně postaráno.

Reference

Konceptové provozovny

Od přelomu tisíciletí rozvíjíme značkové koncepty, které jsou provozovány formou franšíz.

Potrefená husa Nejstarší koncept pivovarských podniků na trhu splňující vysoké požadavky hostů.
Naše hospoda Hospody odkazující na perfektní českou pivovarskou kvalitu a poctivou gastronomii.
Ostravarna Provozovny, které přenášejí unikátní atmosféru ostravska – kraje svého vzniku – do dalších měst.
Fortel Koncept vyhledává netradiční lokality a prostory a mění je v nevídaný designový stánek poskytující příležitost pro setkávání, sdílení zážitků, konzumaci a netradiční pojetí moderní gastronomie.
Individuální koncepty

Individuální koncepty

Spolu s profesionálními architekty a dalšími odborníky dokážeme vytvořit jedinečné místo, které bude lákat hosty ze širokého okolí. Vše podle představ majitele, s využitím našeho mnohaletého know-how.

Tankovny

Tankové pivo je zárukou čerstvosti a stává se stále oblíbenějším. Jsme technologickým lídrem v oboru a současně nejrychleji rostoucí pivovar v tankové technologii. Každá tankovna vznikající s naším přispěním je unikátní a záleží pouze na vašem přání a možnostech, jak bude koncipována.

Tankovny

Péče o zákazníky

Našim odběratelům jsme blízkým partnerem, který poskytuje komplexní služby nejen v péči o pivo, ale v mnoha případech o celý provoz. Díky aktivní spolupráci se nám společnými silami daří čelit i těm největším výzvám, jakou byla například koronavirová krize v první polovině roku 2020, kdy jsme naše zákazníky podpořili programem za více jak 15mil. Kč.

Díky více než 150leté zkušenosti v oblasti pivovarnictví a gastronomie známe potřeby našich zákazníků. Všechny naše aktivity proto umíme směrovat tak, abychom jim vytvářeli maximální podporu.

Kvalita je u nás na prvním místě. Proto jsme před více než 20 lety založili První pivovarskou školu Staropramen, kterou provádíme všechny naše obchodníky i vybrané obchodní partnery.

Prostřednictvím našich zákazníků přenášíme koncovým spotřebitelům kvalitně ošetřené pivo z našich pivovarů. Proto pomáháme s perfektním servisem a dbáme na péči o pivo, aby bylo vždy čerstvé a chutnalo stejně dobře, jako na pivovarském dvoře.

Široké portfolio

Nabízíme výběr ze širokého portfolia etablovaných značek, které si konzumenti během mnoha let na trhu oblíbili.

Zobrazit kompletní přehled
Široké portfolio

BYLO TI UŽ 18?

Pro vstup na stránky Vám musí být alespoň 18 let.